Home

Görögkatolikus mise online

Görögkatolikus Metropóli

 1. Görögkatolikus Metropóli
 2. 7:30 Szent Liturgia. 8:15 Reggeli Istentisztelet (Utrenye). 9:00, 10:00, 12:00 Szent Liturgia. 17:30 Szent Liturgia, utána Alkonyati Istentisztelet (Vecsernye.
 3. Az élő online szentmise közvetítés önkéntes munkából és felajánlásokból jött létre. A tárhelyet az 1B Telecom Hungary zRt. biztosítja, a működtetésben pedig számos barátunk vesz részt, hogy Önök napról napra láthassák a közvetítéseket
 4. SZENT MIKLÓS GÖRÖGKATOLIKUS SZÉKESEGYHÁZ. MÁRIAPÓCS NEMZETI KEGYHELY. A templomi közvetítés mobil applikációja IDE KATTINTVA letölthető a Play Áruházból. ÖN ITT VAN JELENLEG: MÉDIATÁR / ÉLŐ KÖZVETÍTÉS. VISSZA A TETEJÉRE. KÖVESSEN MINKET A KÖZÖSSÉGI MÉDIÁBAN IS: HÍREK

Görögkatolikus Médiaközpont. Minden szerdán és pénteken közvetítenek Előre Megszentelt Áldozatok Liturgiáját és minden vasárnap Szent Liturgiát. A pontos időpontok és a közvetítések a médiaközpont Facebook-oldalán keresztül érhetők el. * Gyerek-, családos mise. Vasárnap,. Élő közvetítés a nyíregyházi Szent Miklós Görögkatolikus Székesegyházból. A templomi élő közvetítés mobil applikációja IDE KATTINTVA letölthető a Play Áruházból. Honlaptérké Hajdúdorogi Főegyházmegye ©202 Online folytatódik a Fő utcai görögkatolikus templom liturgikusének-kurzusa. GÖRÖGKATOLIKUS. Gyermekre vágyókért, gyermeket várókért imádkoztak Máriapócson. GÖRÖGKATOLIKUS. Ajándékcsomag - Viber-matricák karácsony ünnepére Közzétette: Görögkatolikus Médiaközpont - 2019. április 18., csütörtök. A Szent Kereszt felmagasztalása ☦ A Te kereszted előtt leborulunk, Uralkodó, és a te szent feltámadásodat dicsőítjük. ☦-----Ének: Szent Damján Kórus. Közzétette: Görögkatolikus.

Online miseközvetítés - Budapesti Görögkatolikus Paróki

Online szentmise - a wekerletelepi Munkás Szent József

 1. A Magyar Katolikus Püspöki Konferencia (MKPK) december 1-jén megtartotta téli rendes ülését, amelyre a kialakult helyzetre tekintettel, a júniusi találkozóhoz hasonlóan, videókonferencia keretében került sor
 2. 2019.08.25. Tiszavasvári. Tibetan Music, Healing Music, Relaxation Music, Chakra, Relaxing Music for Stress Relief, 2853C - Duration: 6:00:22. Yellow Brick Cinema.
 3. 3 / 9 Vasárnapi mise a szegedi Szent Rozália görögkatolikus kápolnában 2020. március 15-én. Az új koronavírus-járványra való tekintettel a Szegedi Görögkatolikus Egyházközség március 15-től a szertartásokat online is közvetíti a Szegedi Szent Rozália templomból. / Fotó: MTI Rosta Tibo

Élő közvetítés Szent Miklós Görögkatolikus Székesegyhá

Gyónási lehetőség a téli miserendben: a hétköznapi és szombat esti szentmisék előtt 17.30-tól 18 óráig, a csütörtök esti szentségimádás alatt (18.00-19.00). Vasárnap 17.30-tól amíg vannak gyónók. A nyári miserendben: hétfőn, kedden és szerdán nincs gyóntatás.. Csütörtökön a szentségimádás alatt (18.00-19.00), pénteken és szombaton a szentmisék előtt 18. Vasárnapi mise, gyászmise, nászmise, roráte, megér egy misét: ismerős kifejezések, és egy híján mind a katolikus templomba vezetnek, ahol a leggyakrabban valóban misével találkozunk. Városi templomokban minden nap, vasárnap pedig több is van, de vidéken is legalább vasárnap misére nyílik meg a templom kapuja 11:00 - Szent Liturgia élő közvetítése Máriapócsról / görögkatolikus liturgia. 14:00 - Élő szentmise közvetítés az EWTN központjából angol nyelven. 17:00 - Élő szentmise közvetítés Déváról a Szent Ferenc Alapítvány központjából, a szentmisét bemutatja Böjte Csaba ferences aty Görög katolikus mise közvetítése Nyíregyházáról . Bakancslistához adom. 60 perc, 2011. Még nincs szavazat! Légy te az első! 6 Nyíregyháza - Kertvárosi Görög Katolikus Egyházközség ad otthont ezen a héten a miseközvetítésünknek. A misét Obbágy László görög katolikus lelkész mutatja be

Görögkatolikus Médiaközpont. Minden szerdán és pénteken közvetítenek Előre Megszentelt Áldozatok Liturgiáját és minden vasárnap Szent Liturgiát. A pontos időpontok és a közvetítések a médiaközpont Facebook-oldalán keresztül érhetők el. * Gyerek-, családos mise A Magyar Katolikus Püspöki Konferencia (MKPK) döntése nyomán a koronavírus-járvány miatt március 22-étől nincsenek nyilvános szentmisék templomainkban, és ez érinti legnagyobb ünnepünket, a húsvétot is. Az alábbiakban a teljesség igénye nélkül közöljük, mely magyar nyelvű liturgiaközvetítésekbe lehet bekapcsolódni a nagyhéten - virágvasárnap és a szent.

Hol és mikor követhető élő szentmise-közvetítés

A görögkatolikus templom ékessége az új ikonosztáz. 2016. április 19. 15:30. Nyomtatás . Több mint félszáz aranyozott ikonnal díszített ikonosztázt szenteltek fel április 9-én a Debrecen-Csapókerti görögkatolikus templomban, más néven a Szent Péter és Szent Pál Templomban. Az egyházművészeti alkotás közel három. Csaknem egy évvel ezelőtt, október végén kezdődött a dunaújvárosi görögkatolikus templom átépítése. A korábbi épületet kinőtte az egyre népesedő gyülekezet, ezért volt szükség a bővítésre. ezt már Barta Endre alpolgármester emelte ki a mise után adott interjúban.. A második világháború borzalmainak kellős közepén (1943-ban) kezdte el az Ózdi Görög Katolikus Egyházközség szervezését Juhász J. Dénes bazilita atya. A betelepült, gyökértelen, többségében kétkezi munkásokból álló kis közösség előbb kápolnát, majd parókiát épített. 1979-ben halt meg az alapító parókus. Lelkipásztori munkáját nagy lelkesedéssel. Görögkatolikus videók gyűjtőoldala, melyen a Kárpát-medencei görögkatolikusság életéről, eseményeiről, értékeiről készült videókat osztjuk meg Online mise és istentisztelet közvetítések. 2020.05.02. Az egyházak gyorsan alkalmazkodtak a hívek kéréséhez, és egyre több helyen jelennek meg a Facebook és YouTube mise közvetítések is a köztévé adásai mellett. A görögkatolikus liturgiák közvetítése a Görögkatolikus Médiaközpont facebook oldalán.

Hasonló tételek. Aranyszájú Szent János liturgiája : Máriapócsi mise / Megjelent: (2015) Bizánci liturgia ősi magyar dallamokon / Szerző: 1959- Megjelent: (2015) Magyar virrasztás : Bizánci alkonyati és napkeleti zsolozsma ősi magyar dallamokon : Hungarian Virgil : Byzantien evening and daybreak service on ancient Hungarian tunes / Szerző: 1959- Megjelent: (2015 Nincs több nyilvános mise Magyarországon a járvány miatt - Az üres templomokban továbbra is miséznek a papok. Jönnek a rövid, egyszerűbb temetések. Pirer Gyuláné a szegedi Szent Rozália görögkatolikus kápolna által online közvetített misét nézi otthonában 2020. március 15-én MINap Online l miskolci hírforrás. 23,318 Followers · News & Media Website. Angel Petrol / Angel Pizza Bistro. 4,285 Followers · Gas Station. Velvet Restaurant. 2,366 Followers · Restaurant. Pages Media TV & Movies TV Channel Abaúj TV Videos Görögkatolikus mise Szikszón 2020.05.17.. Győri Görögkatolikus Egyházközség Parókus: Tasi Tamás 9025 Győr, Bálint Mihály u. 54. Telefon: 06 96/ 311 - 499 Mobil: +36 30/689 - 995 Görögkatolikus Egyházközség. Távol a templomtól, közel Istenhez: online mise Magyarországon - fotók; Még több Görögkatolikus Egyházközség Facebook Baukó Éva: Egy-másfél évig ittam, teljesen lecsúsztam, volt olyan, hogy egy parkban egy padon ébredtem, és rémisztőbbnél rémisztőbb ügyekbe keveredtem.

Budaörsön mintegy 30 éve működik a Görög Katolikus Egyház. Az 1980-as évek elején 3 hetente volt görög katolikus mise a római templomban, amelyen 4-5 hívő vett részt. A Római Katolikus Egyháztól azonban megkaptuk az ótemető kápolnáját (melynek csak a romos falai maradtak meg) s a környező kis telekrészt A Görögkatolikus Metropólia a módosított állami rendelkezések nyomán 2020. május 4-ei hatállyal a következőket rendeli el. Az április 30-án megjelent kormányhatározat értelmében immár nagyobb lehetőség nyílik arra, hogy templomainkat - egyelőre Budapestet és Pest megyét kivéve - a szertartások alatt is nyitva tartsuk Amely az idén Online nézhető meg. 115 éve Szentelték fel a Szent István Bazilikát. 1905. november 19-én, Szent Erzsébet napján fényes ünnepség sorozat keretében szentelték fel a lipótvárosi templomot, amelyet 1931-ben Basilica Minor rangra emeltek. Ma a Bazilika felszentelésének emléknapján, 2020. nove.. Görögkatolikus Médiaközpont. Minden szerdán és pénteken közvetítenek Előre Megszentelt Áldozatok Liturgiáját és minden vasárnap Szent Liturgiát. A pontos időpontok és a közvetítések a médiaközpont Facebook-oldalán keresztül érhetők el. Gyerek-, családos mise

Jézus Krisztus Feltámadása-szentmise. Élő közvetítés 20 -orától. Április 11. 202 Nagyheti és húsvéti szertartások élő online közvetítése. Istentiszteletek és mise otthonról online a koronavírus idején. Mivel a templombajárást is korlátozza a mostani járvány, így a templomi liturgiák és a misék is az Internetre költöztek, így a papok, püspökök, olyakor a pápa beszédeit itt közvetítjük élőben az Internete Az új koronavírus-járványra való tekintettel a Szegedi Görögkatolikus Egyházközség március 15-től a szertartásokat online is közvetíti a Szegedi Szent Rozália templomból, hogy azok, akik nem tudnak eljutni a szent liturgiákra, ezen a felületen követhessék - írja az MTI 9:00 - Jeruzsálemi Utrenye élő közvetítése Máriapócsról / görögkatolikus liturgia. 18:00 - Húsvéti vigília élő közvetítése a Szent István Bazilika Mária kápolnájából, a szertartást Erdő Péter bíboros vezeti / Hallássérültek számára jeltolmáccsal ellátott közvetítés Ez itt a Magyar Katolikus Lexikon kísérleti internetes változata. Abban a reményben bocsátjuk közre, hogy a széles internet közösség hasznára lesz, gyarapítja a tudását és a hitét

Királyháza

Hajdúdorogi Főegyházmegy

Előreláthatólag december 6-ig újra szünetel a magyar szentmise A zsoltárok minden túlzás nélkül tekinthetők Jézus imádságainak, amelyek mélyen meghatározzák és átjárják mind az ő, mind az egész Újszövetség beszédmódját Görög katolikus liturgia Görög katolikus Xavér templom (Alkotmány u. 42.) Vasárnap: 9:00, 10.00 Református istentiszteletek Tildy Z. u. 12. Vasárnap 9:30 és pénteken 18:00. Gyermek istentisztelet 3 korcsoportban a vasárnapi istentisztelet alatt Baptista istentisztelet Bokor u. 52

Nyíregyházi Egyházmegye görögkatolikus egyhá

Katolikus Szentmise a fonyódi Nagyboldogasszony Plébániatemplomból. Benne a miserend változással kapcsolatos információkkal. A felvétel 2013.10.26.-án szomba.. Távol a templomtól, közel Istenhez - online mise Magyarországon. Blikk- 20.03.15 18:32 Belföld. Pirer Gyuláné a szegedi Szent Rozália görögkatolikus kápolna által online közvetített misét nézi otthonában március 15-én, mivel ezt élőben nem teheti meg a koronavírus-járvány miatt. 1 kapcsolódó hír Online. Szertartásaink online megtekintéséhez kérem kattintson ide! Kapcsolat: H-3950 Sárospatak, Szent Erzsébet út 15. *** Telefon: +36 (47) 311 183 *** Email: patakibazilika@gmail.com. Készítette: Koleszár Krisztián 2014.

Görög katolikus mise - Húsvét harmadnapja. Kezdőlap egyház Görög katolikus mise - Húsvét harmadnapja. Húsvét vasárnapi Istentisztelet. Református istentisztelet - Legrövidebb ima. video. e-mail: bodkerhi@t-online.hu 3916 Bodrogkeresztúr, Kossuth út 85 Cimkék: Kocsis Fülöp, Éjféli Mise, Görög Katolikus, római katolikus, Palánki Ferenc Éjféli misét tartottak a római katolikusok 2015.12.25 2015.12.2 Content tagged with görögkatolikus. Egy közel négyszáz millió forintos projekt részeként átadták Kisvárdán a város önkormányzata és a görög katolikus egyház közös beruházásaként elkészült új szociális házat 2020. december 17. - Csütörtök. Jézus Krisztusnak, Dávid és Ábrahám fiának családfája. Ábrahámnak Izsák volt a fia, Izsáknak Jákob, Jákobnak Júda és testvérei, Júdának Fáresz és Zára Támártól, Fáresznek Eszróm

Content tagged with mise. Kölcsey Televízió Műsorszolgáltató Nonprofit Kft. Minden jog fenntartva! © 2019. A templomokban sem úgy telt vasárnap, ahogy békeidőkben megszokhattuk. Nem tartottak nyilvános miséket és istentiszteleteket, de voltak online közvetítések, a közmédia is átalakította az adását és több vallási tartalmat közvetített - hangzott el az M1 Híradójában Görög-katolikus templom 1911-ből a Búza tér forgatagában. A 17. századtól betelepülő görögkatolikus ruszinok, ruténok, majd románok igényeinek kielégítésére épült. Felszentelése 1911-ben történt, Istenszülő elszenderedése tiszteletére. Glatter János tervei alapján, Hrisz József építész valósította meg Gyerekmise. Iskolaidőben (szeptembertől-júniusig) van havi 2 alkalommal gyermekszentmise. Minden harmadik vasárnap fél 10 órakor a Dunaharaszti Ligeti (Szent Imre) templomban.. Minden első szombat este. 19 óra nyári, 18 ó. téli idő számítás szerint a Taksony Szent Anna templomban.. Dunaharaszti, Szent István plébániatemplo

Zsámbék Római Katolikus Plébánia CIB Bankszámla Plusz (HUF) 10702143-68944285-51100005. Magyar Katolikus Egyház technikai szám: 001 Görögkatolikus papnék: emlékek és receptek - Zolcsák Istvánné nyírcsászári tisztelendő asszony mesél. 16:31. Nigéria vallási vezetői a kankarai iskola diákjainak kiszabadítását kérik. 16:04. Ferenc pápa Twitter-üzenetei december 17-én. 15:48 Görögkatolikus egyházunk 40 napos karácsonyi böjtje november 15-én kezdődött. Már ég a téren a nagy koszorún három gyertya. Vasárnaponként 16.30-kor gyújtjuk sorban a következőket. Idén a szép előadásokat mellőznünk kell, de tudunk karácsonyi dallamokat énekelve, és egyházközségünk egy-egy tagjának gondolataival. megtartottÁk a mÁsodik online papi rekollekciÓt a vÁci egyhÁzmegyÉben; derÉk asszonyoknak mondott kÖszÖnetet az egyhÁzmegyei karitÁsz - videÓval; idÉn 21. alkalommal kerÜlt ÁtadÁsra a szent erzsÉbet rÓzsÁja-dÍ

Máriapócs Nemzeti Kegyhely - Máriapócs Nemzeti Kegyhel

Hajdúdorogi Főegyházmegye - hd

TAKI - Dél-Budai Görögkatolikus Szervezőlelkészség . TAKIZZ te is! Ismét elérhető a templomi quiz játék ONLINE! Az alábbi linken megtalálhatjátok a vasárnapi takit, amit a [email protected] címre vagy menő módon postai levélben is elküldhettek (1114 Fadrusz utca 12.2em 2). A vasárnapi Szent Liturgián továbbra is lehetőség lesz a megfejtések leadására, ami a. Kisvárda Város Honlapja. Vasárnaptól nem tartanak nyilvános liturgiát a katolikus templomokban a koronavírus-járvány miatt - közölte Magyar Katolikus Püspöki Konferencia (MKPK).. Mint írják: a templomok mint a lelki feltöltődés és imádság helyei különösen is fontosak, ezért nem zárják be azokat, de a nyilvános liturgia vasárnaptól szünetel Online mise a Szentcsaládból. 2020.03.31. 09:16 . A nyilvános szentmise hiányát online közvetítésekkel igyekszik pótolni a Szentcsalád Plébánia. Az élő adást a plébánia honlapjáról érik el a hívek, a főoldalon egy külön ablakban bárki könnyedén megtalálja. A szentmisék mellett hétköznaponként reggelente.

HÉTKÖZNAPOKON (hétfő kivételével!). 06.50 Laudes. 07.15 Szentmise. 18.30 Vesperás, szentségimádás (Advent 1. vasárnapjától Hamvazószerdáig 17.30-tól. Görög katolikus egyház A városháza melletti Irgalmasok kápolnájában december 24-én 20.30-tól lesz az ünnepi szertartás, december 25 és 27 között, továbbá január 1-jén és 2-án 9 órától kezdődnek az ünnepi liturgiák. December 31-én 17.30-tól Óévet bezáró hálaadó Szent Liturgiát, január 6-án, Vízkereszt. Budai Görögkatolikus Parókia, Katolikus templom, Fő utca 88., (paraklisz 17 órától), vasárnap 9 órakor közvetítjük online a szent liturgiát. Vasárnap ünnepeljük templomunk búcsúünnepét és védőszentjét, Szent Flórián vértanút. Csütörtökön még lesz esti mise, pénteken pedig az Előszenteltek liturgiáját. Kedves fiatal görögkatolikus barátom! Biztosan te is észrevetted már, hogy a görögkatolikus szent liturgia és a római katolikus mise között milyen sok hasonlóság van, hiszen ugyanannak az Eucharisztiának az ünneplése zajlik, mégis mennyire különböznek egymástól. A bizánci rítus-család a császárvárosban. A virtuális találkozón Dr. Fabiny Tamás evangélikus elnök-püspök, Palánki Ferenc római katolikus megyéspüspök, Dr. Fekete Károly református püspök és Kocsis Fülöp görögkatolikus érsek-metropolita az online érkezett kérdések alapján beszélgetett egymással Berecz Péter moderátor közreműködése mellett

Az alábbi lista szerző és azon belül főcím szerint sorolja fel a MEK-ben található MP3 formátumú dokumentumokat, köztük az emberi hangon felolvasott hangoskönyveket Duna TV (HD) csatorna tv műsorújság 5 napos áttekintéssel, kiemelt műsorok, ajánlók mától 2020.12.12 - 2020.12.1 A koronavírus-járvány miatt online tarják meg szombaton a nagymarosi ifjúsági találkozót, a magyar katolikus fiatalok legnagyobb múltú, évente kétszer (májusban és októberben) megrendezett országos lelki napját - közölték a szervezők szerdán az MTI-vel ; Encsi Görögkatolikus Egyházközség - Esti imádság

Miskolc-Belvárosi Görögkatolikus Parókia (Miskolc, Búza tér

Mária Rádió Magazin Online is. Megújult a Mária Rádió Online Magazin! Még több tartalommal egészítettük ki aktuális havi magazinjainkat! Támogatás. Online rádió hallgatás. Mai műsor. Podcast. Önkéntesség. Hírek. Műsoraink archívuma. A mi Rádiónk Nincs mise és istentisztelet. Egyelőre országszerte nincs mise és istentisztelet. A hívőket ezért online élő szentmise-közvetítésekkel igyekeznek kiszolgálni. A görögkatolikus metropólia több templomából is az internet segítségével lehet figyelemmel kísérni a szent liturgiákat 4 összeesküvő és 1 temetés - III. évad . 5. rész, 48 perc, 2005.

Demkó Balázs görögkatolikus paróchus Facebookon tette közzé nyilvános álláspontját a szertartások digitalizálásáról. Írásában kifejti, hogy hogyan áll hozzá az online szentmisékhez, és kitér arra is, hogy véleménye szerint mi lesz az egyházzal a vírus lecsengése után Ez nem vicc Élelmiszercsomagokat osztott december 15-én a nehéz helyzetben élőknek a Szent Lukács Görögkatolikus Szeretetszolgálat. Ugyanezen a napon az egyház debreceni lakásotthonában a gyerekek kaptak ajándékot. Ez utóbbi eseményen jelen volt Kocsis Fülöp hajdúdorogi metropolita és Miki egér is Cigány nyelvű görögkatolikus mise Találatok: 671 e Cibi lala vorbinel Találatok: 743 Gelem, gelem... rromano himno Találatok: 789 Kígyó ballada Találatok: 820 MR'1 Rádió - kerekasztal beszélgetés Találatok: 909 purane kale/sinto folklor Találatok: 71 KONTAKT Erdélyi Örmény Kulturális Egyesület Iroda: 1015 Budapest, Donáti u. 7/a Postacím: 1251 Budapest, Pf. 70. Telefon / Fax: 36/1/201-101

A honlap megtekintéséhez ajánlott böngésző: Chrome vagy Firefox legújabb verziója - RSS hír csatornánk Az oldalon található anyagok módosítás nélkül a vaciegyhazmegye.hu forrásmegjelöléssel felhasználhatók OSTYA, Egyházi áldozó ostya 32 mm - 1000 db-os csomag, Egyházi áldozó ostya 75 mm - 100 db-os csomag, Egyházi áldozó ostya Koncelebrációs 125 mm, 10 db-os, Egyházi áldozó ostya 35 mm - 1000 db-os, Gluténmentes áldozó ostya 35 mm - 50 db-os, Ostya 70 mm - 100 db-os, Egyhá.. Székesfehérvár - Szent Anna kápolna (misézőhely) Szent Anna nyolcadában (július 26-tól augusztus 2-ig) a Székesfehérvár - Belváros - Szent István király plébánia reggeli miséket a Szent Anna kápolnában tartják, utána pedig litánia szintén a Szent Anna kápolnában

 • 30 dkg csirkemell.
 • Henna énekesnő wikipédia.
 • Kutya életmódja.
 • Az egészséget befolyásoló tényezők.
 • Toyota Land Cruiser generation.
 • Bazsalikom fagyasztása.
 • Call of Duty multiplayer Servers.
 • DC cipő.
 • Vízkicsapó.
 • Végstádiumú veseelégtelenség halál.
 • Atp running order.
 • Last minute egzotikus utak.
 • Digitális szakácskönyv.
 • Mi micsoda könyvek.
 • Pioneer napraforgó vetőmag.
 • Monaco luxury youtube.
 • Ország város híres ember.
 • Névmás fogalma.
 • Adax neo np14.
 • Balmazújváros menü.
 • Pirate Storm test server.
 • Fenyőfa metszése képekben.
 • Kép hozzáadása mp3 fájlhoz.
 • Légtorna veszprém.
 • YouTube Audio Library.
 • Cinema city nagykanizsa.
 • Kiadó raktár budapest belváros.
 • Trypophobia.
 • Vi stáció.
 • Fenyőfa metszése képekben.
 • TV Box app.
 • TV Box app.
 • Kandalló tipusok és árak.
 • On The road festival 2020.
 • Houston baj van film.
 • Occluded jelentése.
 • Kerti szerszámok tárolása.
 • Kézfej angolul.
 • Panthenol tetoválásra.
 • Koriander fűszernövény.
 • Amerikai minimálbér 2018.